Wózki widłowe są bardzo popularnym wyposażeniem różnego typu zakładów produkcyjnych, nawet tych małych, powierzchni magazynowych czy placów budowy. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest pomoc w przewożeniu i składowaniu ciężkich oraz ponad gabarytowych ładunków. Najważniejszym pytaniem jest to, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu wózka, by był on jak najbardziej dostosowany do obsługi danej działalności. Parametrów jest kilka.

Wózki widłowe sprzedaż:

  • marka, która będzie oferowała najtrwalszy i najbardziej praktyczny produkt;
  • cena, która będzie dopasowana do potrzeb i możliwości klienta;
  • parametry, które umożliwią najpełniejsze wykorzystanie wózka ;

Szeroką oraz solidną ofertę w zakresie opcji wózki widłowe sprzedaż oferuje firma Herakles, która posiada topowe modele, wyposażone w niezwykle funkcjonalne opcje, zróżnicowane pod względem typów napędów oraz ilości funkcji dodatkowych. Zwrócić więc należy uwagę na firmę, która jest producentem danego sprzętu. Najlepszą renomą w tym zakresie cieszą się marki Linde, Toyota oraz Nissan. Są one zbudowane z wyjątkowo solidnych materiałów, posiadają bogate wyposażenie a także zapewniają wysoki komfort pracy, przy zachowaniu racjonalnych kosztów utrzymania. Jeżeli zależy Ci na niskim koszcie zakupu, to możesz skorzystać z oferty: wózki widłowe sprzedaż modeli używanych. Jeśli planujesz solidną inwestycję, która będzie niezawodna przez wiele lat, to firma Herakles posiada także w swojej ofercie nowe wózki widłowe.

Parametry wózków widłowych.

zakup wózka lindeTutaj na szczególną uwagę zasługuje ładowność wózka, która będzie determinowała sposób jego użytkowania. Zazwyczaj udźwig mieści się w granicach od 3000 kg do 10 000 kg, choć oczywiście można także znaleźć maszyny, które będą wychodziły poza te ramy. Kolejny istotny parametr to napęd, w jaki wyposażony jest wózek. Może on być typu spalinowego – diesel lub LPG albo elektryczny. Wybór zależy szczególnie od tego, czy będziemy go używać w pomieszczeniach zamkniętych bądź nie oraz czy zależy nam na niskim stopniu hałasu, jaki będzie emitował wózek. Kolejnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest wysokość podnośnika, która najczęściej waha się od poziomu 2800 mm do 4500 mm. Istotne jest również to, jaki maszyna posiada typ masztu oraz jaka jest jego wielkość po złożeniu. Nie bez znaczenia są także dodatkowe parametry typu: ogrzewana lub klimatyzowana kabina, czujnik lub kamera cofania, rodzaj skrzyni biegów, przebieg, blokada mostów, pozycjoner wideł czy typ opon, w jakie maszyna jest wyposażona.

Jak wybrać najlepiej?

Odwiedź stronę https://herakles.biz.pl/oferta/sprzedaz-maszyn-i-osprzetu/sprzedaz-maszyn-budowlanych/sprzedaz-wozkow-widlowych/ a przekonasz się, jak szeroką ofertą dysponujemy. Jeżeli nie jesteś zdecydowany i przekonany co do tego, która z maszyn okaże się najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb, nasi doradcy wykorzystają całą posiadaną wiedzę, by dobrać właściwy model. Odwiedź zakładkę wózki widłowe sprzedaż i dowiedz się, jak możesz rozwinąć i usprawnić działalność swojej firmy, zakładu produkcyjnego czy magazynu.