Efektywniejsza i dokładniejsza praca w znacznie szybszym czasie? To możliwe, jeżeli ekipa budowlana korzysta z nowoczesnego sprzętu. Na budowie niezastąpione są podesty ruchome. Są to urządzenia dźwigowe stworzone z myślą o wydajnej pracy na wysokościach.

Wysoka wydajność pracy dzięki podestom ruchomym

Podesty poruszają się zarówno w poziomie, jak i w pionie, co pozwala na szeroki zakres manewrów podczas budowy i montażu oraz ułatwia dotarcie na dowolne wysokości szybciej niż za pomocą klasycznych rusztowań.

Podesty są również niezastąpione w przestrzeniach magazynowych, ułatwiając wykonanie prac naprawczych lub rozładunkowych. Operator podnośnika ma zapewnioną pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym bezpieczeństwie ich wykonywania.

Podesty oferowane przez firmę Herakles pracują wydajnie, są bezpieczne dla pracowników, a ich parametry techniczne pozwalają na uruchomienie również w trudnych warunkach. To dlatego, że firma Herakles proponuje sprzęty tylko i wyłącznie renomowanych firm. Urządzenia dostępne w naszej ofercie pochodzą od uznanego na rynku producenta – firmy Genie.

Maszyny dźwigowe dostosowane do planowanego zakresu zadań

podest teleskopowy Genie S-45

Podest teleskopowy Genie S-45

W ełckiej ofercie firmy Herakles dostępna jest szeroka gama maszyn dźwigowych, w tym podesty:

Wszystkie maszyny spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa.

Firma Herakles, dopasowując się do zapotrzebowania Klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Ełku, oferuje zarówno sprzedaż jak i wynajem maszyn.

Podesty ruchome dla przedsiębiorców z Ełku: wynajem, zakup, szkolenia

Zakup sprzętu w firmie Herakles gwarantuje wygodę użytkowania, doskonałą jakość i wydajność na długie lata. W sprzedaży są tylko najwyższej jakości, sprawdzone i wydajne maszyny. Podesty oferowane są w atrakcyjnych cenach, dostępne od ręki w magazynie lub na zamówienie. W odpowiedzi na potrzeby Klientów oferujemy maszyny nowe, jak i używane. Transakcje finalizowane są gotówkowo lub w formie leasingu. Dzięki współpracy z wiodącymi bankami, Klienci firmy Herakles mają zagwarantowane korzystne warunki umowy leasingowej.

Dobrą alternatywą dla zakupu podestów jest ich wynajem. Będzie rozwiązaniem idealnym, jeżeli z różnych względów – na przykład gdy zakup jest niemożliwy, niecelowy lub po prostu nierentowny. Możliwy jest wynajem zarówno krótko- i długoterminowy. Dodatkowo, wszystkie wynajęte maszyny są serwisowane na miejscu, szybko i solidnie. Minimalizuje to ryzyko przestoju i ewentualnych opóźnień.

Ponadto przygotowujemy i przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi ruchomych podestów, dzięki czemu Państwa pracownicy otrzymują uprawnienia do obsługi tych maszyn honorowane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Z podestami z firmy Herakles praca będzie łatwa, przyjemna i bezpieczna – mogą to Państwo sprawdzić już dziś.