Solidne i dokładne wykonywanie prac budowlanych i remontowych to wizytówka każdej profesjonalnej firmy z branży. Zwykle jednak ilość czasu jest ograniczona, a dane prace należałoby wykonać szybko i sprawnie. Z pomocą przychodzą tu nowoczesne urządzenia dźwigowe, oferowane w Ostrowi Mazowieckiej przez firmę Herakles.

Podesty ruchome podnoszą jakość pracy

podest ruchomy Genie GR 15

Podest ruchomy Genie GR 15 do 6,5 m

Podesty ruchome mogą być wykorzystywane przy większości prac na wysokościach. Umożliwiają wykonywanie manewrów w pionie i w poziomie – w ten sposób wszelkie działania zostają wykonane znacznie szybciej niż w przypadku korzystania z tradycyjnych rozwiązań statycznych, np. rusztowań.

Dzięki podestom ruchomym, dotarcie na pożądane wysokości jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Podesty mają jeszcze jedną zaletę: praca na nich zapewnia znajdującym się na nich osobom bezpieczeństwo. Wszystkie prace na wysokości są możliwe do przeprowadzenia szybko, sprawnie i zgodnie z zasadami BHP. Cała gama oferowanych w Ostrowi podestów spełnia surowe wymagania i normy bezpieczeństwa.

Renomowany producent szerokiego asortymentu maszyn

Firma Herakles oferuje tylko i wyłącznie urządzenia dźwigowe renomowanych producentów. W ofercie dostępne są podesty produkowane przez firmę Genie w szeroki asortymencie odpowiednim do rodzaju aktualnych potrzeb ekipy budowlanej.

W szczególności powodzeniem cieszą się podesty ruchome:

  • samojezdne,
  • wolnobieżne,
  • przewoźne,

Wśród podestów wolnobieżnych dostępne są podesty:

Wszystkie podesty oferowane w Ostrowi można zarówno zakupić jak i wynająć.

Elastyczna oferta dla przedsiębiorców z Ostrowi Mazowieckiej

Dopasowując się do zapotrzebowania klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Ostrowi, zakupu można dokonać bezgotówkowo lub w formie leasingu. Klienci firmy Herakles mogą liczyć na atrakcyjne oferty umów leasingowych.

W sprzedaży są tylko najwyższej jakości, sprawdzone i wydajne maszyny, zarówno nowe jak i używane.

Ceny podestów są atrakcyjne, wszystkie towary są dostępne na zamówienie, a wiodące modele – od ręki, na miejscu. Zakup sprzętu w firmie Herakles gwarantuje doskonałą jakość i wygodną eksploatację przez lata.

Herakles zaprasza

W ostrowieckiej ofercie firmy Herakles możliwy jest również wynajem sprzętu, na bardzo atrakcyjnych warunkach. To klient decyduje jaka formę wynajmu najbardziej odpowiada aktualnym potrzebom. Oferowany jest wynajem zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. W trosce o klienta, zapewniony jest stały serwis wszystkich maszyn. Maszyny serwisowane są na miejscu, szybko i sprawnie.

Nie ma konieczności zamawiania kosztownych lawet i czasochłonnego transportu do miejsca wynajmu.

Ponadto firma Herakles prowadzi szkolenia, dzięki którym pracownicy naszych Klientów mogą uzyskać uprawnienia potrzebne do obsługi tego typu maszyn.

Zapraszamy do skorzystania do naszej kompleksowej oferty.