Podestami ruchomymi nazywa się popularne maszyny wykorzystywane w budownictwie oraz przez firmy reklamowe, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy – platforma swobodnie przemieszcza się w pionie oraz poziomie, co pozwala na przenoszenie pracowników na różne wysokości. Czas, pieniądze i miejsce – podest ruchomy pozwala je zaoszczędzić podczas wykonywania rutynowych działań.

Ponadto firma Herakles poza sprzedażą i wynajmem tych wydajnych i wytrzymałych podnośników, oferuje także Klientom z Suwałk kursy uprawniające do korzystania z tych maszyn.

gs3369rt_-1Różnorodność ofert

Niezależnie od marki, udźwigu i wysokości podnoszenia, prowadzenie tych maszyn po ukończeniu szkolenia będzie proste i bezpieczne. Zajęcia łączą elementy teoretyczne i praktyczne. Po skończeniu szkolenia, uzyskujemy uprawniania do obsługiwania podestów:

  • wolnobieżnych,
  • samojezdnych,
  • przewoźnych.

Kurs na podesty ruchome (zwyżki), kończy się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego, a zdobyte uprawnienia są ważne bezterminowo.

Podesty ruchome od Genie dla przedsiębiorców z Suwałk

W ofercie firmy Herakles znajdują się podnośniki nożycowe, przegubowe elektryczne i spalinowe oraz teleskopowe znanego producenta Genie. Proponowane maszyny wyróżniają:

  • atesty gwarantujące bezpieczeństwo,
  • wydajność i wytrzymałość,
  • zwrotność i wygoda ich używania.

Z nami zapomnisz o niewygodzie podczas pracy na wysokości. Zakup lub zdobycie kwalifikacji do obsługi podestów ruchomych to jednorazowa inwestycja, z której korzyści czerpać będziesz latami.