Województwo podlaskie szybko się rozwija, a kolejne inwestycje budowlane odmieniają oblicze jego stolicy – Białegostoku. W takich warunkach przydają się podesty ruchome (zwyżki), które z powodzeniem zastępują rusztowania i ułatwiają pracę na wysokości. Ich obsługa wymaga specjalnych uprawnień – dlatego klienci z Białegostoku mogą skorzystać z kursów firmy Herakles i wykorzystać szansę na zdobycie ciekawej pracy. Z kolei do przedsiębiorców skierowana jest bogata oferta podnośników do wynajmu oraz na sprzedaż.

podnosnik_genie_gr12 Firma Herakles przygotowała dla swoich Klientów podnośniki jednego z liderów wśród ich producentów – Genie. Propozycja obejmuje solidne i wydajne podesty ruchome takie jak: nożycowe, przegubowe i teleskopowe. Spełniają one wszystkie potrzebne normy bezpieczeństwa i są przystosowane do długoletniej pracy.

Kursy obsługi podestów ruchomych w Białymstoku

Podczas szkoleń organizowanych przez firmę Herakles można zdobyć uprawnienia do obsługi podestów ruchomych:

  • samojezdnych,
  • wolnobieżnych,
  • przewoźnych.

Praktyka i dobrze dobrana wiedza teoretyczna, przekazywana przez doświadczonych instruktorów, zapewni przygotowanie do pracy z każdym modelem zwyżek, bez względu na jego udźwig lub wysokość podnoszenia. Ostateczny egzamin zdaje się przed komisją kwalifikacyjną UDT (Urząd Dozoru Technicznego), co zapewnia renomę naszych szkoleń.

Sprecyzowany kurs

Kurs zawodowy to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale też szansa zatrudnienia na dynamicznym białostockim rynku. Z kolei zakup lub wynajem podestu ruchomego przedsiębiorca może potraktować jak inwestycję w ułatwienie pracy zatrudnionych przez niego osób. Za „zwykłą” maszyną, kryje się spełnienie potrzeb, z jakimi przychodzą do nas Klienci – w Heraklesie spełniamy wszystkie.