Podesty ruchome (zwyżki) to maszyny popularne zarówno w Polsce, jak i w całej Europie – uprawnienia do ich obsługi pomagają znaleźć pracę w kraju oraz poza jego granicami. Zastępują one z dobrym efektem rusztowania – zajmują mniej miejsca, nie tracimy czasu na ich montaż ani nie ponosimy dodatkowych kosztów. W Augustowie firma Herakles stwarza nowe możliwości zdobycia kwalifikacji lub ułatwienia pracy na wysokości – sprzedaż podestów ruchomych oraz kursy ich obsługi.

podnosnik_genie_gr20j_01Czego nie nauczysz się na naszym szkoleniu? Zasad, które nie mają zastosowania w praktyce. Program kursów zaprojektowano tak, aby po ich ukończeniu prowadzenie różnych modeli podestów ruchomych nie sprawiało żadnych problemów. Wykładana teoria i praktyka łączą się ze sobą, co daje jeden efekt – perfekcyjne przygotowanie do pracy.

Co dają kwalifikacje?

Ponadto uzyskane kwalifikacje są honorowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Po zdaniu egzaminu otrzymujemy ważne bezterminowo uprawnienia do obsługi zwyżek:

  • wolnobieżnych,
  • samojezdnych,
  • przewoźnych.

Sprzedajemy szansę na prostą pracę na wysokości: podesty ruchome dla firm z Augustowa

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, w naszej ofercie znajdziesz podesty ruchome, które przypomną Twoim pracownikom, czym jest komfort pracy na wysokości. Stawiamy na sprawdzonego producenta – Genie.

Proponujemy ich podnośniki nożycowe, przegubowe zasilane elektrycznie lub spalinowo oraz teleskopowe.

Oto, co wyróżnia maszyny z naszej oferty:

  • zgodność z normami bezpieczeństwa,
  • mobilność i zwrotność,
  • trwałość oraz wydajność.

Umożliwiamy więcej niż podnoszenie kwalifikacji pracowników i ułatwienie prac budowlanych w augustowskich okolicach – z nami poczujesz, że praca może być przyjemnością. Wystarczy umiejętnie korzystać z maszyn ją usprawniających, takich jak ruchome podesty.