wózek widłowy manitouPosiadając długoletnie doświadczenie w przygotowywaniu kandydatów do zawodu operatora wózka widłowego (jezdniowego) prowadzimy w Białymstoku profesjonalne kursy na wózki widłowe. Kursy te cieszą się niesłabnącą popularnością ponieważ posiadanie uprawień na wózki widłowe jest częstym wymogiem i warunkiem zdobycia pracy w wielu branżach.

Celem kursów na wózki widłowe jest zdobycie potwierdzonych uprawnień do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych. Wózki widłowe dostępne podczas szkoleń to sprzęt wiodących producentów, pozwalający na ukończenie kursu na wózki widłowe dowolnej kategorii.

Uzyskanie uprawnień operatora wózka widłowego zwiększa szanse potencjalnego pracownika na rynku pracy krajowym i zagranicznym, oraz daje możliwość awansu w dotychczasowym miejscu zatrudnienia, jeśli uprawnienia takie są niezbędne.

Szkolenia na wózki widłowe w Heraklesie

Każdego roku kurs na wózki jezdniowe kończą u nas osoby, które dzięki temu szkoleniu znajdują satysfakcjonującą pracę.

W odpowiedzi na oczekiwania zapewniamy:

 • szkolenia na wózki widłowe dla zdobycia lepszej pracy,
 • kursy na wózki widłowe z częścią praktyczną odbywającą się na halach,
 • kursy na wózki jezdniowe z dobrze przygotowaną częścią merytoryczną,
 • zdobycie uprawnień na wózki widłowe w trakcie interesujących, profesjonalnych zajęć
  teoretycznych i praktycznych.

W trakcie prowadzonych szkoleń na wózki widłowe przekazujemy wiedzę w taki sposób, aby nauka odbyła się bez zbędnego stresu, profesjonalnie i z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji kursantów. Podczas szkoleń na wózki jezdniowe żadne z Państwa pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

Kursy na wózki widłowe w teorii i praktyce

wózef widłowy linde - kurs na obsługęPopularność kursów na wózki widłowe to nasza motywacja do doskonalenia metod uczenia. Nasza kadra tak w teorii, jak i praktyce przygotuje Państwa wszechstronnie do pracy w przyszłości przedstawiając:

 • zasady bezpieczeństwa dotyczące pracy na wózkach widłowych,
 • rodzaje wózków widłowych ze względu na ich budowę i obsługę,
 • rodzaje ładunków,
 • sposób wymiany butli LPG,

oraz inne ważne zagadnienia. Wiedzę tę sprawdzicie Państwo w praktyce podczas zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami.

Udogodnienia w zdobyciu uprawnień na wózki widłowe

Aby uzyskać uprawnienia na wózki widłowe należy spełniać kilka warunków, które stanowią niezbędne minimum, otwierające możliwość uczestniczenia w danym kursie. Należy zatem:

 • mieć ukończone 18 lat,
 • posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe,
 • wykazywać stan zdrowia pozwalający na kierowanie wózkami widłowymi.

Firma Herakles z Białegostoku dostosuje się do Państwa oczekiwań i możliwości, aby zarówno część teoretyczna jak i praktyczna, będące warunkiem uzyskania uprawnień na wózki widłowe, wzbogaciły Państwa wiedzę i stały się solidną bazą do pracy na wybranym stanowisku.

Specyfika kursu

Organizujemy kursy na wózki widłowe dla firm. Jest to dobre rozwiązanie w firmach, które potrzebują przekwalifikować większą liczbę pracowników lub udoskonalić ich umiejętności i potwierdzić to uzyskaniem uprawnień na wózki jezdniowe.

Dogodne terminy szkoleń pozwolą Państwu wybrać najlepszy czas ma uczestnictwo w zajęciach. Zdobyte u nas uprawnienia na wózki widłowe to gwarancja rzetelnej porcji wiedzy przekutej w praktyczne umiejętności obsługi wózka widłowego wybranego typu.