Podesty ruchome coraz częściej towarzyszą pracownikom na budowie, ponieważ praca z nimi jest efektywniejsza niż z tradycyjnymi rusztowaniami. Te maszyny poruszają się swobodnie w pionie i poziomie, co pomaga dotrzeć na dowolne wysokości. Zakup lub zdobycie uprawnień do ich obsługi zapewni Klientom z Bielska Podlaskiego szansę na bezproblemową pracę budowlaną i rozwój umiejętności zawodowych.podnosnik_genie_grc12_01

Firma Herakles prowadzi kursy uprawniające do obsługi następujących podestów ruchomych:

  • wolnobieżnych,
  • samobieżnych,
  • przewoźnych.

Praktyczne umiejętności, które zdobywa się na kursie, przydadzą się w pracy zarówno w Polsce, jak i Europie. Kwalifikacje uzyskane podczas szkoleń są uznawane przez Urząd Dozoru Technicznego – to najlepszy dowód ich prestiżu.

Zalety prostych rozwiązań – podnośniki w Bielsku Podlaskim

Bezpieczeństwo, wydajność, dopasowanie do trudnych warunków – te cechy wyróżniają sprzedawane przez firmę Herakles podnośniki. Proponowane przez nas modele zostały wykonane przez znanego producenta – Genie. Sposób ich zasilania można wybrać według potrzeb – w ofercie są podnośniki nożycowe, przegubowe spalinowe lub elektryczne. Ponadto proponujemy podnośniki teleskopowe terenowe.

Faktyczny rozwój

Ciągły rozwój wymaga ulepszeń w naszym otoczeniu – dlatego odpowiednia maszyna pomaga oszczędzić nam czas i środki.

Przenoszenie pracowników na różne wysokości będzie proste dzięki podestom ruchomym z oferty Heraklesa. Bielsk czeka na możliwości, które oferują te maszyny.