Każda renomowana firma budowlana ceni sobie czas pracy i bezpieczeństwo swoich pracowników. Szczególnie, jeśli dotyczy to pracy na wysokościach. Aby zoptymalizować wydajność zespołu przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, konieczne jest stosowanie specjalnych, nowoczesnych urządzeń dźwigowych.

Podesty ruchome jako ułatwienie prac na wysokościach

podest nożycowy Genie GS-2669 RT

Podest nożycowy spalinowy Genie GS-2669 RT

Firma Herakles oferuje przedsiębiorcom z Ostrołęki zakup i wynajem nowoczesnych podestów ruchomych, a także przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu ich obsługi. Dzięki nim prowadzenie prac remontowych, budowlanych lub rozładunkowych jest szybkie, łatwe i przyjemne.

Urządzenia te przeznaczone są do wykonywania większości prac na wysokościach, bez zakłóceń pracują w pionie i poziomie, pozwalając operatorowi na bezpieczne manewry związane z pracą ponad ziemią. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań. Ich wykorzystanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i daje większe gwarancje bezpieczeństwa pracownikom.

Wszystkie ruchome podesty oferowane w Ostrołęce spełniają standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podesty idealnie dopasowane do zleceń w Ostrołęce i okolicach

W ofercie firmy Herakles dostępne są tylko i wyłącznie urządzenia dźwigowe renomowanych producentów. W ostrołęckiej ofercie dostępne są maszyny produkowane przez uznaną na rynku firmę Genie.

Klienci naszej firmy mogą wybierać spośród całej gamy ruchomych podestów, dobierając ich rodzaj do swoich potrzeb.

Szczególnym powodzeniem cieszą się podesty ruchome:

  • samojezdne,
  • przewoźne,
  • wolnobieżne.

Wśród podestów wolnobieżnych do wyboru dostępne są:

Dzięki tak szerokiej ofercie można dostępne u nas maszyny dopasować do wykonywanych zadań czy profilu działania formy.

Sprzedaż, wynajem oraz szkolenia w zakresie obsługi podestów

Wszystkie podesty oferowane w Ostrołęce są zarówno do kupienia, jak i do wynajęcia. Płatności za dokonane zakupy przyjmowane są w wygodnej formie bezgotówkowej lub rozliczane na podstawie umowy leasingu. To klient decyduje, która forma rozliczenia najbardziej mu odpowiada.

W ofercie dostępne są tylko najwyższej jakości, sprawdzone urządzenia dźwigowe. Dostępne są modele fabrycznie nowe jak i używane, w doskonałym stanie – wszystkie w atrakcyjnych cenach. Zakupiony u nas sprzęt jest zawsze doskonałej jakości.

Ostrołęka zaprasza

Wszystkie maszyny wynajęte w Ostrołęce, są serwisowane według bieżących potrzeb Klienta. Stały serwis wszystkich maszyn jest prowadzony na miejscu, szybko i sprawnie. Podesty ruchome z firmy Herakles są gwarancją udanych prac na wysokości w każdych warunkach.