W pracy na wysokościach oprócz wydajności i dokładności niezwykle ważne jest zapewnienie całemu zespołowi remontowo-budowlanemu warunków spełniających wymogi bezpieczeństwa pracy. Nie da się tego osiągnąć za pomocą półśrodków. Na szczęście w zambrowskiej ofercie firmy Herakles dostępne są nowoczesne, wydajne i sprawdzone urządzenia dźwigowe – podesty przeznaczone do pracy na wysokościach.

Nowoczesne podesty ruchome do pracy na wysokościach

podest przegubowy Genie Z80/60

Podest przegubowy spalinowy Genie Z80/60

Firma Herakles oferuje w Zambrowie zarówno zakup, jak i wynajem szerokiej gamy podestów ruchomych. Przy ich pomocy prowadzenie prac remontowych, budowlanych czy też rozładunkowych jest szybkie i bezpieczne.

Podesty ruchome oferowane przez naszą firmę są przeznaczone do większości prac na wysokościach. Umożliwiają zręczne manewrowanie: bez przeszkód pracują w pionie i poziomie. Dzięki temu operator maszyny wykonuje swoją pracę precyzyjnie i szybko.

Urządzenia te wypierają tradycyjne metody pracy nad ziemią, czyli na rusztowaniach. Stosowanie podestów oprócz tego, że znacząco poprawia bezpieczeństwo wszystkich pracowników, pozwala zaoszczędzić czas oraz zintensyfikować pracę. Uruchomienie maszyny jest błyskawicznie szybkie, nie ma konieczności czasochłonnego montażu i demontażu. Wszystkie ruchome podesty oferowane w Zambrowie przez firmę Herakles spełniają określone przepisami standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szeroka oferta podestów Genie dla Zambrowa

W zambrowskiej ofercie firmy Herakles dostępne są wyłącznie urządzenia dźwigowe pochodzące od renomowanych producentów. Polecane przez nas podesty produkowane są przez uznaną na światowy rynku firmę Genie.

W Zambrowie dostępna jest różnorodna gama podestów ruchomych. Każdy przedsiębiorca znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb.

W ofercie dostępne są podesty ruchome:

  • wolnobieżne,
  • przewoźne,
  • samojezdne.

Wśród podestów wolnobieżnych znajdują się wyspecjalizowane modele:

Wszystkie maszyny można według własnego zapotrzebowania: kupić lub wynająć.

W zależności od preferencji Klienta, płatności za dokonane zakupy przyjmowane są w wygodnej formie bezgotówkowej lub rozliczane na podstawie umowy leasingu.

Atrakcyjna oferta zakupu lub wynajmu podestów ruchomych

Firma Herakles oferuje tylko najwyższej jakości, sprawdzone urządzenia dźwigowe. Dostępne są modele fabrycznie nowe oraz używane, sprawne i w doskonałym stanie. Ceny podestów ruchomych prezentują adekwatny stosunek do ich jakości. Towary są dostępne na zamówienie, a wiodące modele – od ręki, na miejscu. Zakupiony w firmie Herakles sprzęt jest doskonałej jakości i gwarantuje udane prace remontowo-budowlane.

Dla wszystkich tych, którzy nie są zainteresowani kupnem, firma Herakles proponuje wynajem sprzętu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wynajem jest zawsze dostosowany do aktualnych potrzeb Klienta: krótkoterminowych lub długoterminowych.

Różnorodność oferty

Wszystkie maszyny wynajęte lub zakupione w Zambrowie są serwisowane na miejscu – szybko i sprawnie.

Ruchome podesty zakupione w firmie Herakles to gwarantowany sukces w pracy wykonywanej na wysokościach – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.