Praca na wysokości – wykonywana w budownictwie lub zlecana przez firmy reklamowe – wymaga zastosowania specjalnych środków. Maszyny, takie jak podesty ruchome (zwyżki), zapewniają bezpieczne i skuteczne przenoszenie pracowników na różne wysokości lub montaż ogromnych reklam. Z tych ułatwień mogą skorzystać Klienci z Łomży, jeśli wybiorą ofertę firmy Herakles – szkolenia, sprzedaż i wynajem podestów ruchomych.

gs3269rt-3Po skończeniu kursu uczestnicy poradzą sobie z każdym rodzajem podestu ruchomego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów w sposób, który pomoże szybko przyswoić wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Co daje egzamin?

Po zdaniu egzaminu przed komisją kwalifikacyjną UDT, otrzymuje się uprawnienia na zwyżki:

  • przewoźne,
  • samojezdne,
  • wolnobieżne.

Zapewnij firmie wysokie standardy – podnośniki Genie w Łomży

Firma Herakles ceni sobie solidność, dlatego postawiła na znanego producenta podestów ruchomych – Genie. Podnośniki nożycowe, przegubowe i teleskopowe tej marki od lat należą do czołówki w branży. Ich kupno zapewnia lata bezpiecznej i skutecznej pracy, a wynajem – powodzenie wielu przedsięwzięć budowlanych.

Dobrze wykonane podesty i zdobycie kwalifikacji do ich obsługi gwarantują, że podczas wykonywania obowiązków nie pojawią się problemy nie do przezwyciężenia.

Inwestycja w jakość, zawsze się opłaca – z nami przekonają się o tym łomżyńscy przedsiębiorcy.