podnosnik_genie_gs2646_01Podesty ruchome zalicza się do urządzeń dźwignicowych. Mają one zastosowanie przy podnoszeniu załadunków na pożądaną wysokość przy użyciu platformy lub gondoli i znacznie ułatwiają prace budowlane oraz inne, wymagające operowania daną maszyną na dużych wysokościach. Sprawne posługiwanie się zwyżkami osiągniecie

Państwo dzięki profesjonalnemu kursowi na podesty ruchome, zgodnemu z najnowszymi standardami.

Kurs na zwyżki to szkolenie złożone z części teoretycznej i praktycznej, zakończone egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT. Wystawione przez dozór techniczny zaświadczenie kwalifikacyjne uprawnia do obsługi danego urządzenia. Dobrze prowadzony kurs na zwyżki, którego możecie być Państwo uczestnikami, da poczucie pewności przed przystąpieniem do egzaminu.

Jak zdobyć uprawnienia na podesty ruchome (zwyżki)?

Nieustanny rozwój branży budowlanej powoduje zapotrzebowanie na pracowników z uprawnieniami na podesty ruchome. Prowadzimy w Białymstoku kursy, dzięki którym można zdobyć:

  • uprawnienia na podesty ruchome wolnobieżne,
  • uprawnienia na podesty ruchome samojezdne,
  • uprawnienia na podesty ruchome przewoźne.

Zdobycie tych uprawnień na zwyżki daje swobodę pracy ze wszystkimi typami tych urządzeń, bez względu na markę, udźwig, czy wysokość podnoszenia. Niezbędne są wcześniejsze intensywne i doprecyzowane zajęcia teoretyczne i praktyczne, które nieustannie dla Państwa prowadzimy.

Niezawodny kurs na podnośnik koszowy i podesty ruchome

podnosnik_genie_s-65_01Kontakt z firmą Herakles pozwoli Państwu uzyskać szczegółowe informacje na temat na temat poszczególnych kursów, oraz zapisać się na ten, który Państwa interesuje. Tak profesjonalnie jak do samych szkoleń podchodzimy też do obsługi naszych przyszłych kursantów, możecie zatem Państwo zadawać wszelkie pytania odnośnie:

  • kursu na zwyżki,
  • kursu na podnośniki koszowe,
  • kursu na podesty ruchome,
  • zdobywania uprawnień na zwyżki,
  • wymogów dotyczących uczestniczenia w kursach na podesty ruchome.

Szkolenie w formie kursu na podesty ruchome (zwyżki) kończy się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego, a pozyskane uprawnienia ważne są bezterminowo. Pomagając Państwu w zdobyciu uprawnień na podesty ruchome opieramy się przede wszystkim o rzetelne przygotowanie kursantów zarówno w teorii, jak i w praktyce.